Naturalne świece zapachowe to oryginalny element wystroju wnętrz. Wyroby powstają w domowym zaciszu i tworzone są z troską o każdy z detali. Świece zapachowe naturalne to ekologiczne rozwiązanie – produkty nie posiadają szkodliwych substancji chemicznych. Korzystając z nich, dbamy o swoje zdrowie oraz środowisko. Oferujemy świece zapachowe w drewnie – sprowadzamy drewno z różnych zakątków na świecie, by móc stworzyć wyjątkowe dekoracje. Dekoracyjne misy z drewna egzotycznego są wykonywane wyłącznie ze starych, wyrodzonych drzew pochodzących z certyfikowanych sadów. Tego rodzaju wyroby wprowadzają do wnętrz przytulny klimat i pozwalają być bliżej natury. Dostępne są u nas także świeczki zapachowe w szkle, które prezentują się niezwykle elegancko.

Własnoręcznie wykonane świece zapachowe

W naszej Pracowni Arkay powstają ręcznie robione świece zapachowe sojowe. Zawarty w nich ekologiczny wosk jest odpowiedni dla osób ze skłonnościami do alergii oraz zwierząt. Naturalna świeca sojowa zapachowa to także doskonały pomysł na prezent dla kogoś bliskiego. Realizujemy zamówienia dla sklepów, kwiaciarni, hoteli oraz gabinetów SPA z możliwością zamieszczenia personalizowanego logo firmy. Eleganckie świece zapachowe to niebanalny dodatek, który pomoże zaaranżować przestrzeń w ciekawy sposób. Sojowe świece zapachowe świetnie sprawdzą się również jako upominek dla gości na weselu, komunii, chrzcinach lub podczas innej okazji. Na prośbę klienta realizujemy zamówienia z personalizowaną etykietą. Jeśli zainteresowały Cię nasze świece zapachowe z drewnianym knotem, w kokosie lub szklane, zapraszamy do kontaktu z naszą Pracownią.

Świece zapachowe Arkay – podaruj sobie odrobinę luksusu

Luksusowe świece zapachowe z naszej oferty efektownie się prezentują i wprowadzają do pomieszczeń przytulny klimat. To doskonała alternatywa do wykorzystania w świątecznym okresie. Naturalne świece zapachowe to ekskluzywne wyroby, szybko uwalniające zapach i zapewniające spalanie przez długi czas. Wszystkich zainteresowanych naszymi produktami, zapraszamy do składania zamówień w Pracowni Arkay.